بیمه الکترونیک

akbar

بیمه الکترونیک

مقدمه :

    

    امروزه خدمات الکترونیک نقش مهمی در عرصه خدمت اجتماعی دارد؛ سخت افزارها و نرم افزارها، نقش بسیار مهمی در کیفیت ارائه این خدمات را ایفا میکنند. علوم کامپیوتر و الکترونیک و خدمات وابسته به آنها در دنیا روز به روز درحال تکامل و پیشرفت هستند. تمامی شرکتها، ارگانها، سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی، در راستای ارائه خدمات نوین، بحث مشتری مداری، کاهش ترافیک و افزایش سهولت ارائه و نیز کیفیت خدمات همگام با این علوم پبش میروند. حال دراین میان، حفاظت و پشتیبانی از ابزارها و سرویس دهنده های الکترونیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

چرا  نیاز به خدمات بیمه الکترونیکی است؟

 

     با توجه به فراگیر شدن خدمات الکترونیک، مکانیزه شدن فرایندها و رویدادها، نیاز به پشتوانه ای برای جلوگیری از کاهش کارایی سیستم در مواقعی نظیر عیوب سخت افزاری و یا نرم افزاری، خرابی سیستم و یا ازبین رفتن اطلاعات سامانه ها، امری اجتناب ناپذیر و نیز بدیهی است. در این پروپزال، راهکارهای نوین و جامعی برای ایجاد محیطی امن در این زمینه ارائه گشته است.

 

 

چرا بیمه خدمات الکترونیک؟

 

    باتوجه به چشم انداز بیست ساله دوم توسعه فن آوری اطلاعات و نیز مکانیزه شدن تمامی امور اداری، صنعتی، تحصیلی، خدماتی، نظامی و ... نیاز به پشتوانه و ضمانت همه جانبه صنایع الکترونیکی و وابسته به آن به شدت مورد نیاز بوده که بی شک مورد استقبال فراوان قرار خواهد گرفت. استفاده همه جانبه از آخرین فن آوریهای علوم مهندسی در راستای حفظ، نگهداری و پشتیبانی از اطلاعات و سرویس دهنده های خدمات الکترونیک دیر یا زود، امری ضروری خواهد بود.

 

 

نیاز به چه نوع از حمایت و بیمه الکترونیک است؟

 

    خدمات بیمه الکترونیک طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی و ضمانت های کارایی، کیفیتی و اجرایی را دربر می گیرد. چند نوع مختلف بخش بندی برای این منظور پیشنهاد می شود که بر اساس دسته بندی نوع بیمه، وسعت بیمه، طرف قرارداد بیمه، کیفیت و نوع خدمات بیمه و...  طبقه بندی میشوند. تمامی مراکز دولتی و خصوصی وابسته به سرویس های خدمات الکترونیکی نیاز به پشتیبانی ویژه و بیمه های مختلف بوده که میتوانند مورد حمایت قرار گیرند.

دانلود رایگان

ارسال نظر